טסטמי - הכשרה וקידום חשבי השכר בישראל
האם לזכור אותך ביציאה?
צא ושמור על פרטי הכניסה
צא ואל תשמור פרטי כניסה
בטל - חזור ללימוד


שאלות נפוצות

שאלות ותשובות נפוצות בנוגע לטסטמי וקורסים

בסיום הקורס ניגשים לבחינה חיצונית של לשכת רואי החשבון, מי שיעבור את הבחינה בהצלחה (לפחות ציון 60, בכל אחד מחלקי הבחינה), יקבל תעודת 'חשב שכר בכיר' מטעם לשכת רואי החשבון. בכדי שנוכל להגיש אותך לבחינה עלייך לעמוד בדרישות הקורס: א. יש לקבל ציון עובר (60%)במבחן של כל אחד מפרקי הלימוד ב. יש לקבל ציון עובר (60%) בכל בחינות המתכונת ג. יש לקבל ציון עובר (60%) בחמש בחינות הפתעה ד. ציון עובר בבחינה מעשית של תוכנת השכר "טריו"

במידה ועוברים את הבחינות הפנימיות באתר טסטמי בהצלחה (לפחות ציון 60, בכל אחד מחלקי הבחינה), ניתן לקבל הארכה ולהמשיך לצפות בתכני הקורס, עד למועד המבחן העוקב של הלשכה.

הקורס פתוח לצפייה עד 9 חודשים מיום התשלום. בתקופה זו, ניתן לחזור ולצפות שוב ושוב בשיעורי הלימוד, ללא הגבלה.

כל 3 חודשים מתקיימת בחינה מטעם לשכת רו"ח: מרץ /יוני /ספטמבר /דצמבר יש לעמוד בתנאי הקורס, עד חודש וחצי לפני הבחינה. לאחר שנגיש אותך לבחינה תיפתח האופציה לתשלום אגרת בחינה באתר לשכת רו"ח. הבחינה מתבצעת עם חומר פתוח (קבצי חקיקה מתוך ספרי הלימוד).

שאלות מקצועיות בנוגע לחומר הלימוד בספרים או בהקלטות, ניתן לכתוב באתר/שירות לקוחות. מענה נשתדל לתת תוך 2 ימי עסקים. מומלץ לצפות בסרטונים ולתרגל את השאלות לפני שמפנים שאלה למרצה.

ספרים ישלחו עד שבועיים ממועד הרישום, עם שליח עד הבית.

ניתן לבטל את הרישום לקורס, תוך 48 שעות ולקבל החזר כספי מלא. את הספרים יש להחזיר באריזתם המקורית.

לאחר כל בחינה של הלשכה, תינתן גישה לסרטוני הדרכה ממוקדים על תוכנת השכר טריו. כמו כן, תינתן גישה להורדת התוכנה לשימושך החופשי וללא הגבלה (למעט טופס 126). את הבחינה המעשית עושים מהבית ושולחים לנו גיבוי לבדיקה.

ע"פ נתוני לשכת רו"ח בדצמבר 2021: לקורס חשבי שכר באינטרנט של טסטמי יש 86% הצלחה! (לעומת 51% מעבר בשאר המכללות)

רו"ח גבי טילינגר. ניסיון של מעל 20 שנה בלימוד והכנת תלמידים לבחינות חשבי שכר בכירים בלשכת רו"ח.

23.3.22, 22.6.22, 14.9.22, 7.12.22

28/3/23, 21/6/23, 6/9/23, 19/12/23